NAZİRE DEDEMAN ÇAĞATAY
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
1949 yılında Ankara’da doğan Nazire Dedeman Çağatay, TED Ankara  Koleji mezunu.
 
Dedeman Holding’de 2014 yılına kadar Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevini yürüten  Nazire Dedeman Çağatay, Dedeman Holding’in iş dünyasındaki başarısında aktif rol aldı. 2014 yılında Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevinden ayrılarak 3DE3 Gayrimenkul Turizm ve Yönetimi A.Ş’yi kurdu.  Nazire Dedeman Çağatay halen 3DE3 Gayrimenkul Turizm ve Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı görevini yürütmektedir.
 
Nazire Dedeman Çağatay, hukukun üstünlüğünün egemen kılınması, bireysel silahsızlanma konusunda toplumsal farkındalık yaratma ve anlaşmazlıkların çözümünde barışçıl yöntemleri gençlere benimsetme  hedefiyle  1993 yılında Umut Onurlu Önderler Yetiştirme Vakfı’nı  (Umut Vakfı) Türkiye’ye kazandırdı.
 
2014 yılına kadar Dedeman Holding’de hissedar olarak tüm hayır işlerine katkıda bulundu. Bu süre zarfında, ülkemiz madencilik ve turizm sektörlerinin gelişimine katkıda bulunmak ve özgün, uygulanabilir fikirlerin yaratılmasını teşvik etmek amacıyla her yıl iki dalda düzenlenen Mehmet Kemal Dedeman “Yarına Bir Değer Bırak” başlıklı Araştırma Ve Geliştirme Proje Yarışması, Nazire Dedeman Çağatay’ın liderliğinde 2004 yılında başlatılarak 2014 yılına kadar yine kendisinin aktif katılımı ile devam etti.
 
Umut Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı olan Nazire Dedeman Çağatay, Türkiye Üçüncü Sektör Vakfı (TÜSEV) ve TED İstanbul Koleji Vakfı’nın da kurucuları arasında yer aldı. Nazire Dedeman Çağatay, aynı zamanda TED Ankara Kolejliler Derneği, Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD), Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Türk Kalp Vakfı, Kayseri İli Yardımlaşma Derneği (KYD) İstanbul Şubesi ve  Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) üyesidir.  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Sağlık ve Bilimsel Araştırma Vakfı Onursal üyesidir.
 
İş kadını ve sivil toplum lideri kimlikleriyle tanınan Nazire Dedeman Çağatay’ın çok sayıda tebliğleri, makaleleri ve röportajları yayınlanmıştır. Kariyeri boyunca 40’dan fazla ödül ve plakete layık görülmüştür. ‘Nazire’ ve ‘Bir Avuç Göl’ adlı yayımlanmış iki adet şiir kitabı bulunuyor. Bazı şiirleri bestelenerek ‘Her Şey Alt Üst’ adlı  albümde yer aldı. Yağlı boya tabloları ile sergilere katılan Nazire Dedeman Çağatay’ın uğraşı alanları arasında organik bağcılık ve zeytincilik de yer alıyor.

ÖZLEM ÖNAL
YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ
Ankara doğumlu olan Özlem Önal, eğitim hayatına başladığı TED Ankara Koleji’nin ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Ekonomi Bölümü’nden  mezun oldu.  Eğitimine İsviçre’de devam eden Önal, burada otel yönetimi alanında masterını tamamladı. 
 
Dedeman Holding’in grup şirketlerinde İcra ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Önal, bu görevlerinin yanı sıra New York’ta da bir süre otel yöneticiliği yaptı. 
 
3DE3 Gayrimenkul Turizm ve Yönetimi A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkan Vekili.
 
Umut Vakfı Kurucu Mütevellisi olan Önal, aynı zamanda Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Türk Amerika ve Türk Avrupa Çatı Konseyi ve Türkiye Madenciler Derneği üyesi. 
 

ÖZBEN ÖNAL GÜLKAYA
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
Ankara doğumlu olan Özben Önal Gülkaya , eğitim hayatına başladığı TED Ankara Koleji’nin ardından İsviçre Montreux - European University’de otelcilik eğitimi aldı ve Lausanne’de  Business School sertifika programını başarıyla tamamladı.
 
2004 yılında Dedeman Holding’e bağlı Dedeman Turizm Yatırımları A.Ş bünyesindeki otellerin Renovasyon Projeler Direktörlüğü’nü yürüten Özben Önal Gülkaya, Dedeman Madencilik yönetiminde yer aldı.
 
3DE3 Gayrimenkul Turizm ve Yönetimi A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Özben Önal Gülkaya,  Umut Vakfı Kurucu Mütevellisi ve Yönetim Kurulu Üyesi olmasının yanısıra Otizm Vakfı,  Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ve İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV)  üyesi.